Téma týdne - Můj životní cíl

7. července 2018 v 18:47 |  Téma týdne

Výsledek obrázku pro životní cíl

Přiznám se,že ani ve snu by mě nenapadlo,že můj první článek na blogu bude zrovna článek "téma týdne - životní cíl",ale zase na druhou stranu všechno je jednou poprvé ne? :)


Už od malička jsem byla velkým snílkem.Když se nad tím vším tak zamyslím,tak se musím ze srdce zasmát tomu,jak se sny a vize stádium od stádia mého života, pomalu,ale velmi zřetelně měnily.

Jako malá jsem snila o tom,že se u mě jednoho dne,z ničeho nic probudí nadpřirozené schopnosti (mezi top 3 patřila bezesporu supershopnost být neviditelná,ovládání telekineze a telepatie či schopnost nabít předmět kinetickou energií).K tomu všemu se dá říci jen jedno slovo --> X-Men.Normální holčičky v mém věku koukali na pohádky a mezi jejich životní sen patřilo stát se princeznou,najít si prince a odjet s ním na krásný a honosný zámek.Bohužel ať jsem se snažila jakkoli,nikdy jsem žádnou superschopnost nezískala a žádný profesor Xavier mě neodvezl na školu pro mutanty (snaha byla :D).

Na základní škole to bylo samozřejmě úplně jinak.Mocnou mutantku nahradily sny o tom jak ukončím základku,vystuduju obor knihkupecké a nakladatelské činnosti a jednoho dne se ze mě stane pracovník v nakladatelství,který bude potkávat a zpovídat slavné spisovatele a tak dále a tak dále.I z tohoto životního snu sešlo a místo oboru knihkupecké a nakladatelské činnosti jsem vystudovala obor zcela jiného zaměření (bohužel se jednalo o obor,do kterého mě dotlačili rodiče -.-).

Pokud se nad tím vším tak zamyslím,tak z toho všeho co jsem si za ta léta stanovila jako žívotní cíl,se mi splnil jeden jediný (ten nejpodstatnější :D ) --> našla jsem si přítele (snad to teď nebude znít jako věta z deníku nějaké puberťačky).

S přítelem jsme spolu již třetím rokem a životní cíl jednoho se stává automaticky cílem nás obou --> najít si společné bydlení,svatba,rodina a stabilní práce.

Tím to bych článek na téma týdne pomalu ale jistě uzavřela (nechci moc riskovat moment kdy budu psát a psát až z toho vznikne naprostý nesmysl :D ).

Snad jsem v článku vystihla to nejpodstatnější co jsem i vystihnout chtěla a všem vám přeji příjemný zbytek dne :)

Tak bye bye bitches! :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 7. července 2018 v 19:50 | Reagovat

Přeji ti s blogem hodně štěstí, a třeba se ti sen alespoň trošku splní a budeš pracovat v knihkupectví :)

2 Snílek Snílek | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 14:49 | Reagovat

pěkný článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama